O nas

Szkoła Muzyczna YAMAHA rozpoczęła swoją działalność 01.09.2006 r. wypełniając jedną z nielicznych "białych plam" na mapie Polski, gdzie szkoły tego typu jeszcze nie było. System pracy i nauki oparty o autorskie podręczniki wraz z załączonymi playbackami oraz plikami MIDI pozwala uczniom w sposób efektywny już od pierwszych lekcji grać z przyjemnością utwory w różnych stylach i z różnych epok.

Nasza kadra to zespół pedagogów-muzyków, którzy oprócz własnego doświadczenia przechodzą wnikliwe testy, a następnie cykl szkoleń oraz seminariów, organizowanych przez Centralę Szkół Muzycznych YAMAHA w Polsce. Dzięki temu nasza szkoła może oferować Państwu programy edukacyjne opracowane, modyfikowane i rozbudowywane przez specjalistów firmy YAMAHA na najwyższym światowym poziomie, a także nauczycieli, którzy potrafią odpowiednio zmotywować oraz pokierować rozwojem uczniów.

Od strony technicznej szkoła wyposażona jest w nowoczesne instrumenty firmy YAMAHA, co pozwala uczniom zapoznać się z najnowszymi trendami w budowie instrumentów, a także zwalnia z uciążliwego przynoszenia własnego instrumentu na lekcję.

Zdobyte umiejętności uczniowie uczą się prezentować szerokiej publiczności poczynając już od samych zajęć lekcyjnych poprzez koncerty organizowane przez Szkołę, Ogólnopolski Festiwal Szkół Muzycznych YAMAHA na Europejskim Festiwalu Szkół Muzycznych YAMAHA kończąc.

Mamy nadzieję, że nasza oferta spełni Państwa oczekiwania, będziemy szczęśliwi mogąc przekazać Wam naszą wiedzę.

ZAPRASZAM
Marcin Stróżyk