Kadra

Celem naszej kadry jest wspomaganie Państwa pracy oraz inspirowanie Państwa działań tak, aby Wasza nauka była jak najbardziej efektywna, a przy tym dawała wiele radości z wspólnego muzykowania. Staranne wykształcenie oraz proces ciągłego dokształcania naszego zespołu gwarantuje Państwu, że wszystkie najnowsze osiągnięcia specjalistów f-my YAMAHA w dziedzinie edukacji będą dostępne także i dla Państwa.

• Krystyna Stróżyk
      Ukończone studia magisterskie na kierunku "Wychowanie muzyczne" oraz studia podyplomowe w zakresie przedmiotu "Sztuka" na Akademii Bydgoskiej, nauczyciel mianowany, absolwentka PSM II st. w Gorzowie Wlkp., specjalizacja - klarnet.

Prowadzi zajęcia umuzykalniające w programach "Niemowlaki w Krainie Dźwięków", "Szkraby i Muzyka", "Cudowny Świat Muzyki" oraz program gry na flecie prostym.

• Wojciech Pieczyński
      Absolwent PSM II st. w Gorzowie Wlkp., specjalizacja - gitara klasyczna, absolwent Akademii Muzycznej w Poznaniu.

Prowadzi zajęcia z programem gitarowym "Zabawa na 6-ciu strunach".

• Maciej Herbrych
      Ukończył Szkołę Muzyczną w Gorzowie w klasie perkusji Ireneusza Budnego, aktywny muzyk udzielający się w wielu projektach muzycznych. Perkusista w Gorzowskiej Orkiestrze Dętej

Prowadzi zajęcia w klasie perkusji.

• Daria Zając
      Absolwentka UAM w Poznaniu. Nauczycielka z kierunkowym przeszkoleniem w systemie YAMAHA oraz wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi.

Prowadzi zajęcia w klasie keyboardu / pianina oraz programy wczesnodziecięce.

• Natalia Zielonka
      absolwentka studiów magisterskich na kierunku "Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuki Muzycznej" ze specjalizacją prowadzenie zespołów oraz wokal jazzowy.  Absolwentka PSM II st. w Gorzowie Wlkp., specjalizacja - śpiew solowy. Aktywna wokalistka, nauczyciel muzyki, autorka tekstów.

Prowadzi zajęcia w klasie wokalu.

• NN
      To miejsce czeka być może właśnie na Ciebie

Chcesz uczyć w Szkole Muzycznej Yamaha ? - złóż swoją aplikację