FLET PROSTY JEST PROSTY! - VI edycja

W dniu dzisiejszym odbyła się VI edycja międzyszkolnego Konkursu Gry na Flecie Prostym.
Konkurs z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem - w tym roku frekwencja była najwyższa w 6 letniej historii Konkursu. Do rywalizacji przystąpiło 30 uczniów reprezentujących 9 gorzowskich szkół podstawowych, a były to : SP1/SP6/SP13/SP15/SP16/SP17/SP20/SP21 oraz Szkoła Montessori.
Uczestnicy prezentowali melodie ludowe, utwory z repertuaru klasycznego, a także popowego oraz muzyki filmowej.
Szczególnie miło było nam gościć dużą grupkę najmłodszych wykonawców
ze Szkoły Podstawowej nr 13.

Jury w składzie: pani Marcjanna Wiśniewska, pan Mariusz Nowaczyński, pan Przemysław Szulc postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

kategoria I - klasy I-III

Miejsce I - Szymon Zwierzchlewski - Szkoła Podstawowa Montessori
Miejsce II - Milena Atachim - SP1
Miejsce III - Bartosz Poźniak - SP13

kategoria II - klasy IV-VI

Miejsce I - Julia Kromraj - SP1
Miejsce II - Oliwia Szafrańska - SP15
Miejsce III - Karolina Gdula - SP16
Jury przyznało także 12 wyróżnień w obu kategoriach.
Dziękujemy wszystkim za obecność, za przygotowanie i za prezentacje.
A konkurs mógł się odbyć dzięki nieustającej pomocy naszego Miasta, a także dzięki sklepowi muzycznemu VIMUZ, drukarni SMORCZEWSKI oraz naszemu skromnemu wkładowi.

WSZYSTKIM SEDRECZNIE DZIĘKUJEMY!

wspolne