Klasowy Koncert Kolęd

W sobotę 17.12.2016 w naszej szkole odbył się mini-koncert klasowy, na którym zaprezentowali się uczniowie grający na fletach prostych oraz instrumentach klawiszowych ( keyboard / piano). Tematem przewodnim były oczywiście najpopularniejsze polskie kolędy.Soliści, duety, a także jeszcze większe zespoły zaprezentowały się przed swoją najwierniejszą rodzinną publicznością. Serdecznie dziękujemy wszystkim za występy i mamy nadzieję, że w okresie Świąt Bożego Narodzenia jeszcze wielokrotnie popiszecie się swoimi umiejętnościami wśród najbliższej rodziny oraz przyjaciół. Może dzięki Waszej grze w słuchaczy wstąpi odwaga i śmiało popiszą się swoimi umiejętnościami wokalnymi? Kto wie ... kto wie ...  ;)

Kilka fotek z naszego kolędowania znjadziecie w naszej galerii.