10 urodziny Szkoły YAMAHA w Zielonej Górze

Z okazji dziesięciolecia działalności naszej starszej "koleżanki" - Szkoły Muzycznej YAMAHA w Zielonej Górze zostaliśmy zaproszeni przez jej właścicieli: państwa Monikę i Wojciecha Grabowskich na uroczysty koncert jubileuszowy. Był to ostatni z serii koncertów jubileuszowych. Muzycznie rozpoczęli właściciele szkoły, którzy oboje z zawodu są wiolonczelistami, następnie pokazały się najmłodsze dzieci z programu Niemowlaki w Krainie Dźwięków, a także szkrabiki oraz dźwiękoludki. Ciekawostką był występ szkolnego chóru złożonego w większości z rodziców dzieci uczęszczających do szkoły YAMAHA. Jednak znakomitą część koncertu wypełniły prezentacje zielonogórskiej młodzieży uczęszczającej z powodzeniem Szkoły YAMAHA w tym mieście. Na zakończenie swoje talenty muzyczne okazało "ciało pedagogiczne" zielonogórskiej placówki.

Jeszcze raz gratulujemy jubileuszu i życzymy kolejnych lat owocnej pracy w winnym grodzie.

BAWMY SIĘ MUZYKĄ!

prezencik